Nowa brona mulczowa Agro-Masz
Napisane przezdnia  12-10-2016 18:13 12-10-2016 18:13 printer
» Wiadomości rolnicze » Nowa brona mulczowa Agro-Masz
Nowa brona mulczowa Agro-Masz

Nowa brona mulczowa Agro-Masz

              Brona Mulczowa BM 7.5 od firmy Agro-Masz to nowość w ofercie. Jest to narzędzie pracy stworzone do równomiernego rozprowadzania materiału organicznego, aeracji podłoża, zwiększania żyzności gleby, jak również niszczenia płytko zakorzenionych chwastów.

 


              Brona mulczowa BM 7.5 stanowi bardzo ważny element podczas przygotowywania pola w uproszczonej uprawie bezorkowej, lub też siewie bezpośrednim. Borna sprawdza się także w pielęgnacji użytków zielonych.

              Brona mulczowa BM 7.5 została stworzona w taki sposób, by jej wytrzymała konstrukcja pozwalała na pracę przy prędkości nawet 20 km/h. W związku, z czym operator może w jednolity sposób przegrabić duże ilości pozostałych resztek pożniwnych oraz płytko spulchnić wierzchnią warstwę gleby.

              Warto wspomnieć o regulacji, która odbywa się w łatwy sposób. Maszynę można bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Wszystko za sprawą siłowników hydraulicznych, które regulują kąt natarcia palców roboczych i głębokość pracy talerzy.

              Brona mulczowa BM 7.5 firmy Agro-Masz jest przystosowana do połączenia z siewnikiem poplonów SP200. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie większej efektywności, poprzez zwiększenie wydajności podłoża, jego aeracji, niszczenia chwastów oraz siania poplonów za jednym przejazdem. 

Źródło: Agro-MaszPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)