Multicco Agro z nową ofertą
Napisane przezdnia  03-10-2016 16:46 03-10-2016 16:46 printer
» Wiadomości rolnicze » Multicco Agro z nową ofertą
Multicco Agro z nową ofertą

Multicco Agro z nową ofertą

Działająca w województwie podlaskim firma zajmująca się zaopatrzeniem indywidualnych gospodarstw rolnych i firm dystrybucyjnych poszerzyła zakres swojej działalności.

 

 

Multicco Agro to działające na terenie powiatów grajewskiego, kolneńskiego i piskiego przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów paszowych i środków żywienia dla drobiu, bydła i trzody chlewnej. - Oferowane przez nas pasze zawierają wyłącznie wysoko przetworzone produkty zbilansowane w sposób, który zapewnia maksymalne przyrosty masy ciała zwierząt - wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes spółki.

 

Przedsiębiorstwo świadczy również usługi doradcze w zakresie żywienia, genetyki, profilaktyki oraz ekonomiki chowu i hodowli dbając o dobór odpowiednio zbilansowanych pasz. Program żywienia w gospodarstwie jest ustalany indywidualnie, w zależności od grupy wiekowej poszczególnych zwierząt.

 

W ostatnim czasie firma, której główny magazyn znajduje się w Kędziorowie, rozszerzyło ofertę o sprzedaż wysokojakościowych nawozów i nasion. - Doradzamy w zakresie uprawy roli i roślin, przedstawiając nowe technologie uprawy. Proponujemy wynajem maszyn i urządzeń rolniczych na atrakcyjnych finansowo warunkach. Nasi klienci mają też równiez możliwość skorzystania z usług transportowo-spedycyjnych świadczonych przez drugą należącą do naszej grupy spółkę, którą jest firma Multicco - dodaje Wojciech Wendrzycki.

 

 

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

Tomasz Hrynkiewicz
PR Manager

tel. (+48) 692 594 373

e-mail: biuro@trustpr.netPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)