AGRO SHOW 2016, Targi Bednary już niebawem
Napisane przezdnia  06-08-2016 13:00 06-08-2016 13:00 printer
» Targi » AGRO SHOW 2016, Targi Bednary już niebawem
AGRO SHOW 2016, Targi Bednary już niebawem

AGRO SHOW 2016, Targi Bednary już niebawem

              AGRO SHOW to największa w Europie rolnicza wystawa plenerowa. Tegoroczna, już osiemnasta edycja odbędzie się w dniach od 23 do 26 września w Bednarach, nieopodal Poznania. Organizatorem imprezy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 


              AGRO SHOW to przede wszystkim świetna okazja do zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji oraz usług dla rolnictwa. Poza tym osoby przybywające do Bednar będą mogły spotkać się z przedstawicielami instytucji i agencji, które są związane z branżą rolniczą.

               Podczas największej w Europie wystawy plenerowej odbędzie się prezentacja maszyn podczas pracy. Jest to możliwe za sprawą otwartej przestrzeni -120 ha, zlokalizowanej na terenie lotniska Bednary. Powierzchnia wystawiennicza sięga blisko 150 tys. m2. Dzięki temu możliwe jest zaprezentowanie przez wystawców maszyn i urządzeń rolniczych na standardowych stoiskach, ale także w akcji na wolnym powietrzu.


              AGRO SHOW to ponadto możliwość poszerzenia branżowej wiedzy. Podczas wystawy odbędą się finały ogólnopolskich konkursów „Mechanik na medal” oraz „Młody mechanik na medal”, jak również ciekawe seminaria skierowane do rolników. Przybywający do Bednar będą mieli także okazję do dyskusji uczestnicząc w „Agro Debacie”, która odbędzie się w sobotę 24 września. Jej tematem będzie optymalizacja produkcji w rolnictwie. 

 

Źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń RolniczychPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)