Rozgarniacz do zielonki Tornado-Spawex
Napisane przezdnia  20-07-2016 13:00 20-07-2016 13:00 printer
Rozgarniacz do zielonki Tornado-Spawex

Rozgarniacz do zielonki Tornado-Spawex

              Rozgarniacz do zielonki Tornado to maszyna pochodząca od firmy Spawex. Maszyna zawieszana jest na przednim TUZ-ie. Przyjrzyjmy się, zatem bliżej jej parametrom technicznym.

 


              Jeśli mowa o wymiarach gabarytowych w położeniu roboczym, długość rozgarniacza do zielonki Tornado wynosi 2210 mm, szerokość bębna roboczego 2235 mm, zaś szerokość bariery 2510 mm. Wysokość maszyny natomiast wynosi 1540 mm.

Bęben roboczy w rozgarniaczu do zielonki Tornado wyposażony jest w sześć rzędów łopatek. Należy również wspomnieć, iż w każdym rzędzie znajduje się po 6 łopatek. Wysokość jednej łopatki to 195 mm. Średnica bębna roboczego wraz z łopatkami wynosi 1300 mm. Rozgarniacz do zielonki Tornado waży 860 kg. Warto dodać, iż maszyna jest w stanie pracować z prędkością roboczą do 10 km/h.  


Maszyna, jaką jest rozgarniacz do zielonki Tornado pozwala na równomierne pryzmowanie trawy w cienkie warstwy. Dzięki temu powstała kiszonka wykazuje się dobrą jakością. Co więcej zawiera witaminy i wszelkiego rodzaju środki odżywcze. A to z kolei przekłada się na korzyści ekonomiczne związane ze zwiększoną ilością mleka. 


źródło: SpawexPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)