Nowa Seria 7 marki Deutz-Fahr
Napisane przezdnia  16-07-2016 09:11 16-07-2016 09:11 printer
» Wiadomości rolnicze » Nowa Seria 7 marki Deutz-Fahr
Nowa Seria 7 marki Deutz-Fahr

Nowa Seria 7 marki Deutz-Fahr

              Nowa Seria 7 to linia ciągników opracowana przez markę Deutz-Fahr. Znajdują się w niej dwa modele o mocy 226 i 246 KM. Maszyny dedykowane są firmom świadczącym usługi oraz dużym gospodarstwom rolnym.

 


              Modele w tej serii zostały wyposażone w jednostkę napędową Deutz 6.1, która spełnia standardy emisji określone dla Stage 4 ( Tier 4 Final). Oferuje ona większy zapas mocy, a także możliwość wykorzystania wysokiego momentu obrotowego. Za sprawą wentylatora elektronicznego Visco, a także nowego układu chłodzenia zwiększona jest także wydajność silnika. Nowa Seria 7 posiada inteligentny, adaptacyjny układ zwieszenia przedniej osi. Dzięki temu zapewniona jest stabilność podczas jazdy pod obciążeniem.

              Maszyny pochodzące z Serii 7 posiadają układ przeniesienia napędu TTV, który daje możliwość osiągnięcia prędkości od 0,2  do 60 km/h. Co więcej, został on wzbogacony o nowe oprogramowanie gwarantujące łatwiejszą obsługę. Wszelkie prędkości w górnym przedziale, czyli 40 km/h, 50 km/h i 60 km/h zostają uzyskiwane przy niższych obrotach silnika.


              Omawiając tę serię należy wspomnieć także o prędkościach pracy WOM. WOM 540ECO/1000/1000ECO z tyłu, a także 1000 lub 1000ECO z przodu – ECO WOM może być uruchomiany z większą częstotliwością za sprawą wyższej mocy i zredukowanej liczbie obrotów.

              Modele z Serii 7 wyposażone są ponadto w łatwą w obsłudze, ergonomiczną kabinę MaxiVision 2, która wpływa na komfort pracy. Jako udogodnienie można wymienić również podłokietnik z joystickiem MaxCom. 

źródło: Deutz-FahrPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)