Case IH Luxxum - nowe ciągniki
Napisane przezdnia  01-08-2016 00:01 01-08-2016 00:01 printer
Case IH Luxxum - nowe ciągniki

Case IH Luxxum - nowe ciągniki

             Case IH Luxxum - Marka Case IH poszerzyła swoją ofertę o nową gamę ciągników. Seria maszyn skierowana jest do gospodarstw średniej wielkości, odznaczających się mieszanym profilem oraz tym nastawionym na uprawy.

 


              W nowej gamie ciągników Luxxum znajdują się trzy modele. Ich moc znamionowa wynosi odpowiednio 99, 107 oraz 117 KM. Maszyny zostały wyposażone w przekładnię typu Powershift 32x32, a także mechanizm nawrotny, który posiada trzy poziomy agresywności. Należy dodać, iż silniki w modelach ciągników z nowej serii spełniają wymogi normy emisji spalin Stage IV. Co więcej, opatentowana technologia czyszczenia końcowego spalin Hi-eSCR only gwarantuje dużą moc oraz wysoki moment obrotowy przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu paliwa i roztworu AdBlue.


              Seria Luxxum to ciągniki, które odznaczają się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu zapewniona jest maksymalna zwrotność, także tam, gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona. Są to maszyny, które również cechują się odpornością oraz wytrzymałością.

              Trzy nowe modele posiadają dopracowany koncept obsługi oparty na podłokietniku Multicontroller. Został on zoptymalizowany pod kątem wymogów praktycznych, w taki sposób, że poszczególne elementy sterownicze rozmieszczone są w sposób prosty, intuicyjny oraz praktyczny.


              Warto wspomnieć również o tym, iż w najmocniejszy model Luxxum posiada zwiększoną moc znamionową do 120 KM i wyższe obciążenie użytkowe. Za sprawą tych cech ciągnik z serii Luxxum uwidacznia swoją rolę w sektorze Premium. 

Źródło: Case IHPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)