Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016
Napisane przezdnia  07-07-2016 11:18 07-07-2016 11:18 printer
Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016

              Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w tym roku organizuje już 14 edycję konkursu na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne na terenie Polski. Nagrodą główną w tegorocznej edycji jest ciągnik rolniczy produkcji ZETOR TRACTORS.

 


              Rolnik, który w tegorocznej edycji spełni najlepiej kryteria konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016, organizowanego przez KRUS odbierze ciągnik rolniczy produkcji ZETOR TRACTORS. Będzie to model MAJOR 80 o mocy 75 KM. Maszyna posiada napęd na cztery koła, a także rewersyjną czterobiegową w pełni zsynchronizowaną skrzynię biegów.

              Konkurs dedykowany jest rolnikom z całej Polski, zarówno z małych jak i dużych gospodarstw rolnych. Celem plebiscytu jest promowanie bezpieczeństwa w sektorze, jakim jest rolnictwo, a także zachęcenia do tego by rolnicy z jeszcze większą uwagą dbali o ten właśnie temat.

              Podsumowanie konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2016 będzie miało miejsca na targach Agro Show w Bednarach, które odbędą się od 23 do 26 września 2016 roku. To właśnie wtedy zwycięskie gospodarstwo otrzyma ciągnik rolniczy marki Zetor, Major 80. Należy dodać, iż w ostatnich latach w konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wzięło udział 16000 gospodarstw. Ich ilość jednak z każdym rokiem wzrasta. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)