CLAAS EnterNet-proste zakładanie siatki w prasach
Napisane przezdnia  06-07-2016 21:45 06-07-2016 21:45 printer
CLAAS EnterNet-proste zakładanie siatki w prasach

CLAAS EnterNet-proste zakładanie siatki w prasach

              EnterNet to nowe rozwiązanie w siatkach rolniczych wykorzystywanych do belowania ROLLATEX, oferowane przez markę Claas. Jest to niewielki detal, który wpływa na łatwe i proste wprowadzenie siatki do belowania.

 


              CLAAS EnterNet to rozwiązanie w postaci samoprzylepnej etykiety odpowiedzialnej za zebranie siatki na jej początku w wąski rękaw. Opcja ta pozwala na wprowadzenie siatki do komory prasowania, przechodząc przez aparat wiążący w sposób bardzo sprawny. Dzięki temu zredukowany jest czas pracy, zaś siatka wprowadzana jest równomiernie, a także bezproblemowo. A jak wiadomo, aby forma wiązania bel była stabilna, niezbędna jest do tego optymalne rozłożenie siatki.

              Należy dodać, iż nowe rozwiązanie EnterNet dedykowane jest dla siatek rolniczych, przeznaczonych do belowania marki CLAAS. Ponadto jest elementem, który łączy się w sposób integralny z fabrycznym wyposażeniem siatek CLAAS ROLLATEX oraz ROLLATEX PRO.

              Siatki rolnicze, przeznaczone do belowania firmy CLAAS wyposażone w nowe rozwiązanie EnterNet trafiły już do ogólnodostępnej sprzedaży. Są one dostępne u autoryzowanych dealerów CLAAS. 

źródło: Claas

zdjęcie: ClaasPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)