AutoTrac Controller-John Deere
Napisane przezdnia  29-06-2016 12:02 29-06-2016 12:02 printer
AutoTrac Controller-John Deere

AutoTrac Controller-John Deere

              AutoTrac Controller to zintegrowany system prowadzenia sygnowany przez markę John Deere. Ciekawym faktem jest to, że system ten dostępny jest do montażu w modelach ciągników różnych marek.

 

 


              Za sprawą AutoTrac Controller operator zyskuje wyjątkową precyzję pracy. Pozwala on na unikanie ominów i nakładek a także pracować z większym komfortem. System ten daje możliwość uzyskania wysokich wyników pracy także przy ograniczonej widoczności czy niekorzystnym ukształtowaniu terenu.

 System AutoTrac Controller daje możliwość zarządzania granicami pól, liniami naprowadzania oraz plikami konfiguracyjnymi w Centrum Operacyjnym John Deere. Zmniejsza on koszty pracy, do 8%, ale również wzrost jej wydajności aż do 14%.

              Zintegrowany system prowadzenia AutroTrac Controller dostępny jest zarówno dla nowych maszyn jak i tych starszych. Co więcej marka John Deere daje możliwość montażu również w maszynach takich marek jak: Case IH, New Holland oraz Massey Ferguson. Wystarczy go tylko zainstalować i można korzystać z komfortu, jaki daje automatyczny system prowadzenia. 

 

źródło: John DeerePrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)