Osprzęt EMILY, ścielarka francuskiego producenta
Napisane przezdnia  24-06-2016 09:00 24-06-2016 09:00 printer
Osprzęt EMILY, ścielarka francuskiego producenta

Osprzęt EMILY, ścielarka francuskiego producenta 

Ścielenie słomą jak też innymi materiałmi to ciężka praca. Wie o tym każdy hodowca drobiu jak też hodowca bydła.Odpowiednia ściółka to rzecz niezmiernie ważna dla zdrowia oraz higieny zwierząt. Systematyczne ścielenie jest jednak uciążliwe, wymaga dużego nakładu pracy oraz czasu. Często więc ta czynność jest zaniedbywana, co w praktyce prowadzi do pogorszenia dobrostanu zwierząt.


Naprzeciw wymaganiom wychodzi firma EMILY która specjalizuje się w produkcji ścielarek. Ścielarki EMILY są znane i cenione na całym świecie. Specjalnie zaprojektowane do obiektów drobiarskich jak i obór. Firma może pochwalić się szeroką gamą ścielarek do słomy, trocin, piasku, pelletu, separatu. Urządzenia te charakteryzują się niezwykłą łatwością obsługi. Pozwalają na ścielenie w najmniej dostepnych miejscach. Są to urządzenia wysokiej jakości, solidnie wykonane. Wszystkie urządzenia są zawieszane dzięki czemu moża je obsługiwać za pomocą ładowarki teleskopowej, miniładowarki, ładowacza czołowego, czy też TUZ w ciągniku.


Ścielarki do słomy radzą sobie z każdym rodzajem słomy: długa, siekana, mocno sprasowana, w balotach okrągłych, prostopadłościennych. Ścielarki do słomy EMILY pozwalają zaoszczędzić ok. 30% słomy! Przy dużym zużyciu słomy, ścielarka zwraca się w bardzo krótkim czasie. Urządzenia te kilkukrotnie skracają czas pracy a obsługa ich to czysta przyjemność. Zapylenie które występuje przy ścieleniu i jest bardzo nie pożądane zwłaszcza przez hodowców drobiu, zostaje w dużym stopniu zminimalizowane dzięki ścielarom EMILY.

EMILY posiada także szeroki asortyment urządzeń do pobierania i zadawania pasz, zamiatarek, osprzętu budowlanego itp.

Zapoznaj się z produktami EMILY na:

https://www.facebook.com/emilypolska

http://pl.emily.fr

https://www.youtube.com/channel/UC67l3nuLj00h3rWUrsFWJ8g

Masz pytania?

Kontakt do przedstawiciela w Polsce

Łukasz Kołota

Tel. 691378187

lukasz.kolota@emily.fr

Poniżej prezentujemy zdjęcia ścielarek w akcji.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)