New Holland i Mascar-umowa
Napisane przezdnia  21-06-2016 07:59 21-06-2016 07:59 printer
New Holland i Mascar-umowa

New Holland i Mascar-umowa

              Marka New Holland podpisała europejską umowę z firmą Mascar. Jest to włoski producent maszyn rolniczych, który specjalizuje się w maszynach do zbioru siana oraz wysiewu. Mowa tu o prasach rolujących, owijarkach bel, a także pneumatycznych oraz mechanicznych siewnikach.

 


              Europejska umowa, którą zawarła marka New Holland z włoskim producentem dotyczy dostawy na wyłączność linii stałokomorowych pras rolujących. Maszyny te służą do belowania różnorodnego materiału. Dzięki temu asortyment, który posiada marka New Holland zostanie poszerzony, a co za tym idzie klienci zyskają jeszcze szerszy wybór.

              Maszyny, które trafią do New Holland wprost od włoskiego producenta zostaną zaprezentowane, już niebawem na międzynarodowych targach EIMA 2016. Ich zakup będzie możliwy za pośrednictwem autoryzowanej sieci dealerskiej New Holland Agriculture.

Międzynarodową umowę zawarto 26 maja 2016 roku w Turynie. Przy podpisaniu porozumienia obecny był Prezydent marki New Holland Agriculture, Carlo Lambro, a także Prezydent firmy Mascar S.p.a., Sante Maschio. 

źródło: New Holland



Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:





Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)