Serwis STEYR-wyjście do klienta
Napisane przezdnia  16-06-2016 14:59 16-06-2016 14:59 printer
Serwis STEYR-wyjście do klienta

Serwis STEYR-Steyr dla klienta

              STEYR to austriacka marka, która znana jest z produkcji ciągników rolniczych. Jednak, aby wyjść naprzeciw klientom firma postanowiła zainwestować także w serwis. Dzięki temu klienci będą mogli skorzystać z samochodu serwisowego STEYR lub nowych pakietów serwisowych STEYR PROTECT.

 


              Oczekiwania klientów nieustannie rosną, dlatego marka postanowiła zainwestować w dział obsługi posprzedażnej. Stąd nowe pakiety serwisowe a także pomoc w razie awarii. Do tego służy właśnie samochód serwisowy STEYR. Dzięki temu usterki mogą być naprawiane bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Co więcej, zespół serwisowy dba również o to by części zamienne klient otrzymał w ciągu 24 godzin.


              Ciekawym faktem jest także to, że STEYR nawiązał współpracę z marką CNH Industrial Capital. Ma to duże znaczenie, jeśli chodzi o finansowanie, ale także stworzenie nowych pakietów usług. Już niebawem będą dostępne cztery pakiety serwisowe: STEYR PROTECT, STEYR PROTECT Gold, STEYR PROTECT Silver, STEYR PROTECT Bronze. Każda umowa to indywidualne podejście i inny zakres gwarancji.

              Aby jakość serwisu oferowanego przez omawianą markę była na jak najwyższym poziomie i stale się rozwijała stworzono do tego samodzielną jednostkę pod nazwą STEYR Service. Należy dodać, iż pracują tam specjalistyczni technicy, którzy stanowią swego rodzaju sieć partnerską w kontakcie z klientami marki STEYR.

źródło:Steyr

 Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)