Agroplus F Keyline-Deutz-Fahr
Napisane przezdnia  17-06-2016 08:36 17-06-2016 08:36 printer
Agroplus F Keyline-Deutz-Fahr

Agroplus F Keyline-Deutz-Fahr

              Agroplus F Keyline to nowa seria ciągników marki Deutz-Fahr. Maszyny te zostały stworzone z myślą o pracach sadowniczych a także polowych w gospodarstwach nieco mniej obszarowych.

 


              Serię Agroplus F Keyline tworzą 4 modele z 3- lub 4- cylindrowymi silnikami SDF Serii 1000. Ich moc obejmuje zakres od 55 do 75 KM. Silniki te spełniają wymogi normy emisji spalin Tier 3a. Należy także dodać, iż jednostki napędowe posiadają turbosprężarkę lub turbosprężarkę i Intercooler.

              Jeśli chodzi o mechaniczny układ napędowy maszyny z tej serii występują w trzech konfiguracjach skrzyni biegów. Pierwsza opcja to czterobiegowa skrzynia 8+8, druga to skrzynia pięciobiegowa 10+10, zaś trzecia to również skrzynia pięciobiegowa w konfiguracji 15+15 posiadająca dodatkowo reduktor. Co więcej ciągniki z serii Agroplus F Keyline wyposażone są w WOM w dwóch wersjach, a mianowicie: 540 lub 540/540 ECO.

              Warto również wspomnieć o tylnych podnośnikach. W omawianej serii zastosowany mechaniczny podnośnik tylny z siłownikami wewnętrznymi. Występuje on w dwóch wersjach: Compact oraz Standard. W podnośnikach tych zastosowano nową geometrię, dzięki czemu sterowanie jest jeszcze bardziej precyzyjne, zaś obciążenie ramion podnośnika mniejsze. 

źródło: Deutz-FahrPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)