Agregat APV do pielęgnacji użytków zielonych, siewnik APV
Napisane przezdnia  13-05-2016 08:00 13-05-2016 08:00 printer
Agregat APV do pielęgnacji użytków zielonych, siewnik APV

Agregat APV do pielęgnacji użytków zielonych, siewnik APV

              Austriacka firma APV w swoim asortymencie posiada agregat do pielęgnacji użytków zielonych, podsiewu i nowego zasiewu traw. To właśnie za jej sprawą możliwe jest odchwaszczanie, napowietrzanie, czy też rozgarnianie kretowin.  


              Agregat APV został wyposażony w resorowaną włókę oraz zęby brony, które w sposób optymalny wyrównują kretowiska, ale również rozgarniają i rozprowadzają krowie łajno, obornik i gnojówkę. Co więcej, z tyłu maszyny zamocowany został wał dogniatający. Jest on odpowiedzialny za zachowanie żądanej głębokości pracy zębów brony. Szerokość robocza maszyny wynosi 3 metry, zaś jej zapotrzebowanie na moc to już 70 KM.

              Omawiając agregat APV warto wspomnieć o modelu GP 300 M1 z nabudowanym siewnikiem PS 300 M1. Połączenie to stanowi sekcję pielęgnującą, wysiewającą i zarazem ugniatającą. To właśnie za sprawą GP 300 M1 w połączeniu PS 300 M1 gospodarz może jednym zestawem rozgarnąć kretowiny resorowaną włóką, podczas podsiewu wzruszyć starą darń, odchwaszczać, a także napowietrzać glebę. Co więcej sekcja ta poradzi sobie także za sprawą pneumatycznego siewnika z rzutowym wysiewem mieszanki traw, lucerny i koniczyny. GP 300 M1+PS 300 M1 to ponadto możliwość zagarniania wysianego materiału za pomocą dwóch rzędów zębów zgarniających, a także ugniatania ciężkim wałem zębatym pryzmatowym.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)