Ubezpieczenie upraw-czy warto?
Napisane przezdnia  04-05-2016 19:48 04-05-2016 19:48 printer
» Produkcja zwierzęca » Ubezpieczenie upraw-czy warto?
Ubezpieczenie upraw-czy warto?

Ubezpieczenie upraw-czy warto?

              Rolnicy dwoją się i troją by ich plony były jak największe i jak najlepszej jakości.  Jednak nie wszystko da się przewidzieć. Mowa tu m.in. o szkodliwym działaniu warunków atmosferycznych. Dlatego warto pomyśleć nad dobrym ubezpieczeniem upraw, by nie ponieść znaczących strat.

 


              Ubezpieczenia to przede wszystkim zabezpieczenia przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Obserwując ubiegłe lata można stwierdzić, iż takie zjawiska jak gradobicia, huragany, czy też wiosenne przymrozki są coraz częstsze. Nie da się tego przewidzieć, a tym bardziej uchronić. W związku z tym ubezpieczenie to jedyne wyjście by nie stracić wszystkich pieniędzy właśnie w takich sytuacjach, a co za tym idzie spać spokojnie.

              Kolejnym aspektem przemawiającym za wykupywaniem ubezpieczeń jest także wsparcie ze strony państwa.

              Posiadanie ubezpieczenia to ponadto łatwiejsza droga do uzyskania kredytu preferencyjnego. Banki traktują takich gospodarzy z większą wiarygodnością i są im bardziej przychylne.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Kevrell #1 Kevrell dnia maj 15 2016 08:20:20
a Ty wiesz, ze odeliipdzwaonosc za to zadanie spoczywa na Twoich, m.in., barkach?bo to nie zadni politycy, ale wlasnie tacy ludzie jak Ty maja dosc talentu, by sie z nim zmierzyc klaniam sie
233 #2 fubaaro dnia październik 01 2018 18:49:35
http://oczyszczenie-organizmu.pl Detoks organizmu Skuteczne sposoby na oczyszczenie organizmu
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)