John Deere dla myśliwych
Napisane przezdnia  14-04-2016 22:50 14-04-2016 22:50 printer
» Ciekawostki » John Deere dla myśliwych
John Deere dla myśliwych

John Deere dla myśliwych

              Marka John Deere postanowiła wyjść naprzeciw nie tylko rolnikom, ale również myśliwym. Stąd nowa propozycja w postaci pojazdu Gator, wyposażonego w szeroki pakiet rozwiązań.

 


              Gator XUV 855D to pojazd z napędem na cztery koła, gdzie każde posiada niezależne zawieszenie. Model ten został wyposażony w bezstopniową przekładnię CVT. Jego sercem jest silnik Diesla z momentem obrotowym na poziomie 21 KM, pozwalającym osiągnąć prędkość do 52 km/h.

              Z racji tego, iż Gator XUV 855D przeznaczony jest do pracy w wymagającym terenie, marka John Deere wyposażyła go w ogrzewaną, przeszkloną kabinę, osłony podwozia zabezpieczające silnik oraz przekładnię przed uszkodzeniami, a także wąską zwrotną konstrukcję. Co więcej pojazd posiada dodatkowe wyposażenie w postaci dwóch wyciągarek, w tym jednej na skrzyni ładunkowej, kabur na strzelby oraz dodatkowych świateł na krawędzi dachu.

              Jeśli chodzi o całkowitą ładowność wynosi ona 450 kg na skrzynię ładunkową.  Warto także dodać, iż posiada ona możliwość elektrycznego przechylania. Opcja ta w połączeniu z dodatkową wyciągarką linową ułatwia w dużym stopniu załadunek oraz rozładunek.

              Gator dedykowany jest myśliwym, jednak z racji swego wyposażenia może być wykorzystywany do prac w szkółkach leśnych, na terenach górzystych, czy też w branży komunalnej. Pojazd posiada także homologację do jazdy po drogach publicznych.

źródło: John Deere

zdjęcie: John DeerePrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)