Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift
Napisane przezdnia  12-04-2016 05:10 12-04-2016 05:10 printer
Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift

Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift

         Seria ładowarek teleskopowych Farmlift marki Case IH obejmuje 6  modeli o różnorodnej specyfikacji. Są to maszyny o mocy od 74 do 143 KM.


         Różnorodna specyfikacja maszyn uzależniona jest od ich przeznaczenia. Farmlift 525, o mocy 74 KM z racji całkowitej wysokości wynoszącej mniej niż 2 metry przeznaczony jest do użytkowania w niskich oborach i budynkach. Charakteryzuje się dużą zwinnością i zwrotnością. Jego maksymalna wysokość załadunku wynosi 5,7 m, natomiast udźwig 2,5 tony. Model Farmlift 935 zaś to model mocny, przeznaczony to podnoszenia szczególnie ciężkich ładunków. Jego moc wynosi 121 KM. Maksymalny udźwig tej maszyny to 3,5 tony, przy jednoczesnej wysokości podnoszenia na 9,1 m.


         Na uwagę zasługuję konstrukcja wysięgnika teleskopowego, która wpisuje się w kształt litery U. Ponadto część teleskopowa jest niemal bezobsługowa. Ładowarki teleskopowe z serii Farmlift zostały wyposażone w nowoczesne przekładnie. Mowa tu np. o przekładni 4x3 PowerShift zastosowanej w modelach 632 i 935, oraz o przekładni 6x3 PowerShift z funkcją AutoShift w modelach 635 i 742. Producent nie zapomniał również o komforcie pracy na który znaczący wpływ ma wygodna, przestronna, ergonomiczna i całkowicie przeszklona kabina.

         Ładowarki teleskopowe marki Case IH z serii Farmlift to maszyny przeznaczone zarówno do profesjonalnej hodowli zwierząt i specjalistycznej produkcji zbóż, a także do prac wymagających dużego udźwigu i wysokości załadunku.

 

Źródło: Case IHPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)