Zabudowa leśna do ciągnika-jaka?
Napisane przezdnia  08-04-2016 07:03 08-04-2016 07:03 printer
Zabudowa leśna do ciągnika-jaka?

Zabudowa leśna do ciągnika-jaka?

              Jeśli wykorzystujemy nasz ciągnik stosunkowo często do prac w obszarach leśnych warto zastanowić się nad zabudową leśną. Jest to rozwiązanie, które pomoże uniknąć niepotrzebnych szkód.

 


              Zabudowa leśna montowana w ciągnikach to rozwiązanie, które pomoże w ochronie maszyny przed uderzeniami gałęzi oraz wystających z ziemi konarów drzew. Konstrukcja chroni zarówno elementy mechaniczne, jak również konstrukcyjne ciągnika.

              Jeśli chodzi o samą konstrukcję na zabudowę leśną składa się zabudowa spodu ciągnika, którą można bez problemu całkowicie zdemontować. Jest ona przymocowana w taki sposób by nie naruszyć wytrzymałości maszyny. Zabudowa leśna to także osłona zbiornika paliwa i akumulatora, oraz rama ochronna kabiny.  Co więcej osłonięte zostają również przednie i tylne lampy robocze, maska i szyby boczne oraz szyba tylna za pomocą siatki ochronnej.

              Zabudowa leśna to rozwiązanie przydatne szczególnie dla gospodarzy wykorzystujących swoje maszyny do wszelkich prac leśnych. Konstrukcja ta pozwoli nie tylko utrzymać ciągnik w dobrym stanie, ale także uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych ze szkodami wyrządzonymi przez gałęzie, czy konary licznie występujące w lesie.     Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)