Valtra T234 z nagrodą
Napisane przezdnia  03-04-2016 17:03 03-04-2016 17:03 printer
Valtra T234 z nagrodą

Valtra T234 z nagrodą

              Valtra T234 została uhonorowana prestiżową nagrodą  „Red Dot Design Award” w kategorii Wzornictwa Przemysłowego. Konkurs jest największym i zarówno najbardziej cenionym w branży wzornictwa przemysłowego plebiscytem.


              Tegoroczna edycja konkursy zgromadziła w swych szeregach ponad 5200 produktów, z 57 krajów. Wybór najlepszego należał do jury złożonego z 41 niezależnych ekspertów z dziedzinie wzornictwa z całego świata. Warto dodać, iż konkurs ma długoletnią tradycję, sięgającą lat 1950-tych. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach. Jest to kategoria Produkt (Product Design), Komunikacja (Communication Design) oraz Koncept (Design Koncept).

              Jeśli chodzi o laureata, Valtra serii T4 łączy w sobie najnowsze innowacje techniczne, a także nową stylistykę. Jest to seria, która poza nowymi czystymi liniami zewnętrznymi posiada również walory użytkowe. Maszyny odznaczają się ergonomią, bezpieczeństwem, łatwością serwisowania, ale również dużą wydajnością. Prace nad tą serią to efekt siedmiu lat prac badawczo-rozwojowych.


              Valtra to marka funkcjonująca od lat 1960-tych. W swoich maszynach stosuje nowoczesne rozwiązania projektowe. Dlatego produkty tej firmy są atrakcyjne zarówno pod względem wyglądu, jak również pod względem komfortu pracy.

 

Źródło: Valtra

Zdjęcie: ValtraPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)