Farmall U Pro-ciągnik uniwersalny
Napisane przezdnia  27-03-2016 07:03 27-03-2016 07:03 printer
Farmall U Pro-ciągnik uniwersalny

Farmall U Pro-ciągnik uniwersalny

         Farmall U Pro to ciągnik występujący w ofercie marki Case IH. Jest to maszyna stworzona dla gospodarstw, które zajmują się uprawami oraz inwentarzem żywym, ale sprawdza się również w pracach ornych, a także żniwnych i transporcie.


         Sercem maszyny jest nowoczesny diesel, którego pojemność wynosi 3,4 litra. Istotne są technologie oczyszczania spalin EGR i DPF, za sprawą których spełnione zostają normy emisji szkodliwych substancji. Do wyboru są modele o mocach 99, 107 oraz 114 KM.

         Farmall U Pro wyposażony został w czterobiegową skrzynię biegów 32+32 ECO. W trybie Eco (1750 obr/min), przy obniżonych obrotach silnika maszyna osiąga prędkość maksymalną 40 km/h. Ponadto warto również wspomnieć o czterobiegowym wale odbioru mocy. Jego praca odbywa się na poziomie 1900 obr/min, ale również 1600 obr/min w trybie Eco. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia w postaci wału odbioru mocy z obrotami zależnymi od prędkości jazdy.

         Marka Case IH nie zapomniała również o komforcie pracy. Operator ma do dyspozycji kabinę Premium, która odznacza się innowacyjną konstrukcją dachu. Co ważne wszelkie najważniejsze funkcje sterowane są za sprawą dźwigni zmiany biegów Multicontroller. Na domiar tego wewnątrz kabiny znajduje się również dżojstik, który pozwala sterować wszystkimi funkcjami elektrohydraulicznymi. Maszynę wyposażono także w klimatyzację, zaś kabina posiada optymalną izolację akustyczną.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)