Nowy New Holland T6
Napisane przezdnia  25-03-2016 07:01 25-03-2016 07:01 printer
» Ciekawostki » Nowy New Holland T6
Nowy New Holland T6

Nowy New Holland T6

              Marka New Holland wzbogaciła swoją ofertę o nową serię ciągników T6. Jest to gama modeli, która odznacza się zarówno maksymalną mocą, zaawansowaną technologię, a także elegancką stylistyką.

 


              Nowa seria ciągników T6 Marki New Holland to łącznie sześć modeli. Pięć z nich wyposażone zostały w silniki 4-cylindrowe o mocy od 125 do 175 KM. Wyjątek stanowi model T6.180, z silnikiem 6-cylindrowym, generujący moment obrotowy rzędu 740 Nm. Warto dodać, iż jest to jedyny na rynku ciągnik sześcioma cylindrami dostępny w tej kategorii.

              Omawiane modele ciągników wyposażone zostały w układ Tier 4B ECOBlue™ Hi-eSCR. Dzięki temu ciągniki spełniają normę emisji spalin Tier 4B. Należy także dodać, iż dzięki zastosowaniu tego systemu do silnika doprowadzane jest czyste powietrze, które ma znaczący wpływ na zwiększenie efektywności procesu spalania, ale także podnosi moment obrotowy i zmniejsza zużycie paliwa.

              Jeśli chodzi o rozstaw kół w ciągnikach z serii T6 jest to 2642 mm przy mniejszym kącie skrętu rzędu 4300 mm. Co więcej za sprawą przedniej osi SuperSteer™ możliwa jest bardzo dobra manewrość. Jest to przydatne zwłaszcza przy wykonywaniu nawrotów oraz pracy na ograniczonym obszarze.

              Modele T6.145, T6.155, T6.165, oraz T6.175 mają możliwość wyposażenia w postaci zaawansowanej bezstopniowej skrzyni biegów Auto Command™.  Jej atutem są odpowiednio dobrane punkty, w których przekładnia pracuje w 100% mechanicznie. Ma to znaczący wpływ z kolei na współczynnik sprawności przekładni. Ponadto przekładnia ma możliwość kontrolowania szybkości przyspieszenia i zmiany kierunku.

              Marka New Holland nie zapomniała również o wygodzie operatora. Świadczy o tym kabina Horizon™, która wyposażona została m.in. w dwustrefową klimatyzację, ulepszoną tablicę rozdzielczą, system redukujący hałas do 69 dB(A), a także w podłokietnik Sidewinder™ II.  Ponadto kabina za sprawą jednoelementowej szyby przedniej wykonanej z jednej tafli szkła o rozmiarze 5,85 m kw gwarantuje bardzo dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Wszystkie modele z serii T6 zostały również wyposażone w standardowe światła robocze LED, która mogą być przydatne w trakcie pracy w warunkach nocnych. Maszyny oferują także wiele innych udogodnień mających wpływ, na jakość wykonywanej pracy.

Źródło: New HollandPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)