McHale Fusion Vario-prasoowijarka
Napisane przezdnia  22-03-2016 18:32 22-03-2016 18:32 printer
McHale Fusion Vario-prasoowijarka

McHale Fusion Vario-prasoowijarka

              Praso-owijarka McHale Fusion Vario to maszyna złożona z wysoko wydajnej prasy zmienno komorowej, a także zintegrowanego z nią pierścienia owijającego. Sprawdzi się przy tworzeniu różnego rodzaju bel.


              Jeśli chodzi o przeznaczenie maszyna ta skonstruowana została do produkcji bel ze słomy i siana o średnicy 0, 6m-1, 68m, jak również do produkcji bel sianokiszonki o średnicy 1, 1m-1, 45m.


              McHale Fusion Vario posiada opatentowany wał wyładunku. Jego zadaniem jest dostosowanie swojego położenie do rozmiaru beli, po to by była ona owijana przez środek, niezależnie od średnicy. Wpływa to niewątpliwie na poprawność owijania beli. Warto także dodać, iż pionowy pierścień prasoowijarki posiada dwa podajniki folii o szerokości 750 mm. W wyniku tego maszyna w ciągu 20 sekund jest w stanie owinąć belę czterema warstwami folii, natomiast w kolejne 10, o dodatkowe 2. Maszyna ponadto została wyposażona w system transferu bel, który gwarantuje szybkie przenoszenie bel, a także możliwie największą wydajność.


              Omawiając ten model należy zwrócić uwagę, iż maszyna jest w pełni zautomatyzowana. Mowa tu o panelu sterującym iTouch, który w sposób przejrzysty i zrozumiały pokazuje wskaźniki maszyny na dużym dotykowym wyświetlaczu graficznym.
Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)