Wozy asenizacyjne Garant Kotte
Napisane przezdnia  10-05-2016 08:19 10-05-2016 08:19 printer
Wozy asenizacyjne Garant Kotte

Wozy asenizacyjne Garant Kotte

         Kotte to marka oferująca wozy asenizacyjne. W swym asortymencie posiada wozy zarówno dla małych i dużych gospodarstw rolnych, ale również te skierowane do przedsiębiorstw usługowych, głównie o pojemności od 8000 do 18500 lirów.

 

         Jeśli chodzi o zbiorniki wozów asenizacyjnych marki Kotte, są one produkowane wyłącznie w Niemczech. Posiadają one zespoloną oraz ciągłą ramę w pełnym ocynkowaniu, a także przytwierdzone śrubami przegrody, po to by zapobiegać ruchom cieczy. Należy dodać, iż spełniają one wymaganą normę , a także najwyższe standardy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. 


         W przypadku modeli typu tandem oznaczonych nazwą GARANT  producent zastosował oryginalne osie BPW Boogie ( od typu VT 14.000). Atutem zastosowania tej osi są dobre własności jezdne, zwłaszcza przy osiąganiu dużych prędkości do 60 km/h. 


         Wozy asenizacyjne marki  Garant Kotte posiadają również przyspieszacz napełniania, napędzany w sposób hydrauliczny (turbodopełniacz). Dzięki temu możliwe jest szybsze napełnienie przyczepy asenizacyjnej w porównaniu z wykorzystaniem wyłącznie efektu wytwarzanej próżni. 


         Ponadto warto również zwrócić uwagę na układ kierowania wymuszonego. Wpływa on znacznie na komfort jazdy przy dużych prędkościach, a także podczas jazdy do tyłu. Układ ten stanowi zamknięty obieg oleju, co z kolei gwarantuje bezpośrednie przenoszenie energii. Zarządzanie układem kierowania wymuszonego możliwe jest w każdej chwili za sprawą sterownika ciągnika, albo też odrębnej pompki ręcznej.


          Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)