Agrotech Kielce 2016-targi rolnicze, nowości
Napisane przezdnia  11-03-2016 08:06 11-03-2016 08:06 printer
» Targi » Agrotech Kielce 2016-targi rolnicze, nowości
Agrotech Kielce 2016-targi rolnicze, nowości

Agrotech Kielce 2016-targi rolnicze, nowości

18 marca 2016 roku rozpoczną się największe polskie targi rolnicze. AGROTECH, bo właśnie o tym wydarzeniu mowa potrwa do 20 marca. Przedsięwzięcie te, to dla wielu rozpoczęcie rolniczej wiosny.


Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce – AGROTECH to wydarzenie, które jest swego rodzaju rozpoczęciem rolniczej wiosny. Od 18 do 20 marca 2016 roku w Kielcach będzie można podziwiać nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej. Nie zabraknie również nowości w zakresie nasion, środków ochrony roślin, nawozów, pasz i dodatków paszowych, a także budownictwa inwentarskiego.

Poza nowinkami technologicznymi prezentowanymi podczas targów rolniczych AGROTECH, wydarzenie to, to także okazja do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach, seminariach tematycznych, a także eventach, na których specjaliści branżowi poruszą bieżące tematy interesujące rolników.

AGROTECH to największe polskie targi rolnicze. Świadczyć o tym mogą statystyki. W ubiegłym roku powierzchnia wystawowa targów, na których ponad 700 firm prezentowało nowoczesny sprzęt przekroczyła 60 tysięcy metrów kwadratowych, zaś liczba przybyłych gości przekroczyła 61,5 tysiąca. Najbliższa, już XXII edycja zapowiada się bardzo podobnie. Zatem na chwilę przed sezonem warto poświęcić czas takiemu wydarzeniu, by osobiście przekonać się jak cenne doświadczenia można zgromadzić.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)