Targi AGRO-PARK Lublin-podsumowanie
Napisane przezdnia  08-03-2016 07:03 08-03-2016 07:03 printer
» Targi » Targi AGRO-PARK Lublin-podsumowanie
Targi AGRO-PARK Lublin-podsumowanie

Targi AGRO-PARK Lublin-podsumowanie

         W dniach od 5 do 6 marca w Lublinie odbyły się Targi Rolnicze AGRO-PARK. W tych dniach Południowo-wschodnią Polskę odwiedziło niemal 200 wystawców i ponad 22000 tys. zwiedzających. Tegoroczne przedsięwzięcie było już 9 edycją.


         Podczas Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie odwiedzający mogli zapoznać się z nowościami asortymentowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, a także trendami, które będą dominowały w 2016 roku.

         Filarem wystawy były maszyny charakteryzujące się dużym kalibrem. Mowa tu m.in. o nowych modelach ciągników. Uwadze zwiedzających nie umknęły również kombajny zbożowe marek takich jak: John Deere, New Holland, Rostselmash, a także Deutz-Fahr. Marki zaprezentowały również sprzęt przeznaczony do wiosennych zasiewów i pierwszych sianokosów. Nie zabrakło również dobrze już znanych marek, jak URSUS, które także zaprezentowały wiele ciekawych eksponatów.

         Poza efektowną wystawą sprzętu rolniczego, organizatorzy stworzyli możliwość uzyskania porad ze strony specjalistów, a także uczestnictwa w dwóch prelekcjach poruszających istotne tematy dla sektora, jakim jest rolnictwo. Ponadto przybyli goście za sprawą pokazów na żywo mogli osobiście przekonać się jak prowadzi się ciągnik w technologii STEYR S-Tech.  Targi Rolnicze AGRO-PARK odwiedziło tysiące osób. Kolejna edycja planowana jest na marzec 2017 roku.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)