Manitou 735-ładowarka teleskopowa
Napisane przezdnia  06-03-2016 08:00 06-03-2016 08:00 printer
Manitou 735-ładowarka teleskopowa

Manitou 735-ładowarka teleskopowa

            Marka Manitou i ładowarka teleskopowa MLT 735. Jest to maszyna, która zdaniem wielu jest nie tylko funkcjonalna, ale także zwraca uwagę swą estetyką i komfortem podczas wykonywania pracy.

 


            Ładowarka teleskopowa MLT 735, marki Manitou została wyposażona w joystick z regulowanym podłokietnikiem, nowy system chłodzenia, a także w Easy Connect System ( dekompresja hydrauliczna przewodu osprzętu).

            Wyposażenie ładowarki w joystick z regulowanym podłokietnikiem ma na celu ułatwienie pracy i zwiększenie jej komfortu. Za pomocą joysticka operator może wykonywać wiele czynności jedną ręką m.in. podnosić i opuszczać wysięgnik, operować łyżką, a także wykonywać ruchy hydrauliczne akcesoriów i odwracać kierunek jazdy.


            Jeśli chodzi o serce ładowarki, jest to silnik o mocy 102 i 121 KM z 4-biegową przekładnią ręczną. MLT 735 posiada również pompę hydrauliczną o zmiennej wydajności do 150 l/min. Warto również wspomnieć o przystosowaniu maszyny do różnorodnych terenów w postaci 44-centymetrowych prześwitów i dużej mocy kół.


            Maszyna posiada również wyświetlacz analogowy, umiejscowiony na desce rozdzielczej. Urządzenie wyświetla aktualne informacje w postaci godziny, prędkości, temperatury oleju, czy też poziomu paliwa. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)