Złota Valtra N 174
Napisane przezdnia  02-03-2016 07:00 02-03-2016 07:00 printer
Złota Valtra N 174

Złota Valtra N 174

         Złoty ciągnik Valtra N174, bo to właśnie o nim mowa jest już gotowy do tegorocznych, wiosennych pokazów i wystaw. Maszyna powstawała w studio Valtra Unlimited i niewątpliwie będzie skupiała na sobie uwagę.


         To co na pierwszy rzut oka zaskakuje to na pewno efekt wizualny. Maszyna pokryta została złotym lakierem, ma przyciemniane szyby, a jej wnętrze zostało wyposażone w brązową, skórzaną kierownicę a także skórzane fotele operatora oraz pasażera również w kolorze brązu.


         Valtra N174 została doceniona już w roku ubiegłym. Jury podczas targów Agritechnica, odbywających się w Hanowerze przyznało ciągnikowi czwartej generacji tytuł „Machine of the Year 2016” oraz nagrodę „Golden Tractor for the Design 2016”. Jest to wyraz uznania dla nowoczesności, dynamiki i innowacyjnej formy wyglądu jaki prezentuje właśnie ten model.

         Ciągnik Valtra serii N w takiej właśnie konfiguracji  nie jest wyłącznie przeznaczony do pokazów. Będzie także możliwy do nabycia przez klientów. Koncepcja Valtra Unlimited to sposób budowy ciągnika o zupełnie nowym poziomie, którego zadaniem jest sprostać wymaganiom klienta, a także warunkom pracy.

źródło: Valtra

zdjęcia: ValtraPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)