Targi Rolnicze AGRO-PARK Lublin
Napisane przezdnia  01-03-2016 06:21 01-03-2016 06:21 printer
» Targi » Targi Rolnicze AGRO-PARK Lublin
Targi Rolnicze AGRO-PARK Lublin

Targi Rolnicze AGRO-PARK Lublin

         Od 5 do 6 marca 2016 roku na terenie Targów Lublin odbędzie się IX edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Wydarzenie cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród rolników w Polski Południowo-wschodniej, ale również sąsiadów przybywających zza wschodniej granicy. 


         Targi Rolnicze AGRO-PARK to kolejna okazja by jeszcze na chwilę przed sezonem zapoznać się z nowymi rozwiązaniami, a także wzbogacić swoją wiedzę i spotkać się ze znanymi w kraju autorytetami.

         Wizytując w Lublinie będzie można zobaczyć bogatą ekspozycję maszyn i urządzeń rolniczych, oraz uczestniczyć w fachowych konferencjach, czy warsztatach. W tegorocznej edycji organizatorzy skupiają szczególną uwagę na części merytorycznej.

         Jeśli chodzi o zeszłoroczną edycję Targów Rolniczych AGRO-PARK fakty wskazują na to, iż przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem. W roku 2015 swoją ofertę zaprezentowało blisko 160 liderów z branży rolniczej. Na targach pojawiło się wówczas 21 światowych marek. Łączna ekspozycja obejmowała ponad 10000 m2, zaś liczba przybyłych gości oscylowała na granicy 20 tysięcy. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 marca. Miejscem targów jest oczywiście Lublin.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)