ZETOR by Pininfarina światową koncepcją
Napisane przezdnia  18-02-2016 06:36 18-02-2016 06:36 printer
ZETOR by Pininfarina światową koncepcją

ZETOR by Pininfarina światową koncepcją

         Koncepcja ZETOR by Pininfarina ujrzała światło dzienne pod koniec 2015 roku. W Polsce maszynę można było zobaczyć w ostatnich dniach stycznia na międzynarodowej wystawie Polagra-Premiery. W roku 2016 mają ją poznać klienci z różnych stron świata.


         Koncepcja ZETOR by Pininfarina została przedstawiona już nie tylko czeskim i polskim klientom. Nową maszynę zaprezentowano oczywiście prezydentowi Czech- Milošowi Zemanowi, który osobiście odwiedził ZETOR TRACTORS a.s.

         Zgodnie z planami pierwsza połowa lutego przeznaczona jest dla amerykańskich farmerów. Będą oni mogli zaznajomić się z nową koncepcją podczas wystawy National Farm Machinery Show  w Louisville, amerykańskim stanie Kentucky. Mowa tu o koncepcji, ponieważ sama maszyna nie będzie dostępna fizycznie. Jednak na tę okoliczność została przygotowana specjalna wizualizacja.

         Koncepcja ZETOR by Pininfarina będzie prezentowana również klientom z innych krajów. Podczas przerw między międzynarodowymi wystawami maszynę będzie można zobaczyć w brneńskiej ZETOR GALLERY. Ponadto na początku kwietnia 2016 roku traktor pojawi się na wystawie TECHAGRO 2016.

         Koncepcja ZETOR by Pininfarina to przede wszystkim innowacyjny design, ale również kierunek rozwoju, jaki będzie realizowany przez markę ZETOR w ciągu najbliższych lat w modelowej serii traktorów.

Źródło: Zetor

Zdjęcie: ZetorPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 4/5 (80%) (1 ocena)