Targi Ostróda 2016-Mazurskie Agro Show
Napisane przezdnia  17-02-2016 07:00 17-02-2016 07:00 printer
» Targi » Targi Ostróda 2016-Mazurskie Agro Show
Targi Ostróda 2016-Mazurskie Agro Show

Targi Ostróda 2016-Mazurskie Agro Show 

         Tegoroczna edycja Mazurskiego Agro Show okazała się dużym sukcesem. W miniony weekend Ostródę odwiedziło blisko 40 tysięcy rolników. Jest to znacznie większa frekwencja w porównaniu z rokiem 2015.

 


         Mazurskie Agro Show Ostróda 2016 okazało się być jeszcze większym sukcesem niż w zeszłym roku. Na wystawę przybyło blisko 40 tysięcy rolników. To prawie dwa razy większa frekwencja w porównaniu z rokiem ubiegłym.

         W wystawie swoją ofertę przedstawiło ponad 150 wystawców, którzy zaprezentowali setki maszyn. Nie obyło się również bez przedstawienia nowości na nadchodzący sezon. Ponadto do Ostródy przybył również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Jurgiel. Szef resortu spotkał się z przybyłymi rolnikami. Gospodarze podczas wystawy mogli także korzystać z punktów doradczych i informacyjnych.

         Zaprezentowane podczas Mazurskiego Agro Show przez wystawców maszyny łączyła jedna wspólna cecha – precyzyjne rolnictwo. Dzięki precyzji wydajność pracy ma być dużo lepsza, koszty produkcji coraz mniejsze, a co za tym idzie, większe zyski. Takie wystawy są tylko dowodem na to, iż polska wieś nie może rozwijać się bez techniki.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 4/5 (80%) (1 ocena)