Zoomlion ciągniki i kombajny
Napisane przezdnia  16-02-2016 08:00 16-02-2016 08:00 printer
Zoomlion ciągniki i kombajny

Zoomlion ciągniki i kombajny

         Zoomlion to chińska marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży urządzeń rolniczych, budowlanych i do obsługi taborów. Gama produktów tego producenta jest bardzo szeroka.

 


         Jeśli chodzi o sektor, jakim jet rolnictwo marka Zoomlion może zaoferować europejskim rolnikom przede wszystkim ciągniki. Jedną z propozycji jest seria RM, wyposażona w czterocylindrowy silnik  z mocą od 65 do 80 KM. Skrzynie biegów dostępne w tej serii to 16x4 lub 8x2. Dodatkowo istnieje możliwość wzbogacenie ciągnika o mechaniczny rewers.


         Kolejną, nieco mniejszą propozycją jest seria RK. Tutaj modele dostępne są z mocami od 40 do 60 KM. Decydując się na model z tej serii klient może wybrać skrzynię biegów, a także napęd na dwa lub cztery koła. Jeśli chodzi o skrzynię biegów wybór jest bardzo zbliżony do serii RM.         Ponadto marka Zoomlion w swojej ofercie posiada kompaktowy kombajn do zbioru zbóż 4 LZT-6.0ZB. Sercem tej maszyny jest silnik Quanchai, o mocy 110 KM. Jeśli chodzi o wymiary kombajnu, jest on długi na 5,5 m, szeroki na 2,7 m, zaś wysoki na  3 metry. Jego masa całkowita natomiast to 4000 kg. Istnieje możliwość wyposażenia kombajnu w komputerowy system diagnostyki, bazujący na sieci CAN.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)