Pöttinger, nowości z maszyn do zbioru zielonek
Napisane przezdnia  15-02-2016 07:00 15-02-2016 07:00 printer
Pöttinger, nowości z maszyn do zbioru zielonek

Pöttinger, nowości z maszyn do zbioru zielonek

            Marka Pöttinger wprowadza do swojej oferty wiele nowości, jeśli chodzi o maszyny do zbioru zielonek. Czym zaskoczy swoich klientów ?

 


            Wśród nowości znajdziemy nowego przedstawiciela z serii Novacat Classic, którego szerokość robocza wynosi 3,5 m. Warto dodać, iż kosiarka ta posiada listwę tnącą z ośmioma dyskami.

            Marka Pöttinger wprowadziła również dwa modele tylnych modułów w zakresie maszyn pracujących w układzie "motyl". Model Novadisc 810 wyposażony jest w dwa moduły z siedmioma dyskami. Ich łączna szerokość cięcia wynosi 8,08 m. Model Novacat S10 zaś posiada szerokość roboczą 9,1 albo 9,52 m. Jest ona uwarunkowana wielkością maszyny, która zamontowana jest na przednim TUZ-ie.  Warto dodać, iż do pracy z modelem Novacat S10 wystarczający jest ciągnik o mocy 130 KM.

            Nowościami są także zmodernizowane przetrząsarki cztero- oraz sześciokaruzelowe. Modernizacja widoczna jest w karuzelach Dynatech. Ramiona nie są już proste, lecz wygięte. Zmiana dotyczy ponadto mocowania opcjonalnego przedniego koła kopiującego. Przednie koło kopiujące Multitast jest spawane do ramy, gdzie wcześniej było mocowane za pomocą obejm. W nowych modelach otwór w górnym punkcie koła zawieszenia został przedłużony, po to by koło Multitast mogło dostosować się do ukształtowania terenu.

            Na liście nowości warto również zwrócić uwagę na przyczepy samozaładowcze serii Faro i Europrofi w wersji combiline. Są to przyczepy wielofunkcyjne, które mają wzmocnione boczne burty, a także zwiększoną ilość słupków. Ponadto posiadają także otwieraną w sposób hydrauliczny górną część przedniej ściany.

            To co wśród nowego asortymentu marki Pöttinger przyciąga uwagę to także zmiennokomorowa prasoowijarka Impress 185 VC Pro, oraz tworzący bele o nieco mniejszej średnicy model Impress 155 V Pro. Są to maszyny, które od początku do końca zostały stworzone przez własnych konstruktorów. 

źródło: PottingerPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 3/5 (60%) (1 ocena)