Nowa Puma CVX od Case IH
Napisane przezdnia  08-02-2016 07:00 08-02-2016 07:00 printer
Nowa Puma CVX od Case IH

Nowa Puma CVX od Case IH

         Marka Case IH doceniając ugruntowaną pozycję ciągników Puma, postanowiła bardziej udoskonalić te serię, by spełniała jeszcze więcej potrzeb.

 


         Marka Case IH oferuje klientom serię Puma CVX, w której znajduje się 7 modeli o mocy od 150 do 240 KM. Dokonane zmiany skupiają się komforcie, większej oszczędności paliwa, dodatkowym oświetleniu, dodatkowej opcji ogumienia, a także lepszej widoczności.

         Sercem ciągników wchodzących w skład serii Puma CVX jest 6- cylindrowy silnik, o pojemności 6,7 litra. Konstrukcja sprawia, iż możliwe jest wygenerowanie dużej mocy, przy zoptymalizowanym zużyciu paliwa. Istotny jest system oczyszczania spalin Hi – eSCR, za sprawą którego możliwe było spełnienie norm emisji spalin Stage IV. Ponadto w modelach z serii Puma CVX operator ma do dyspozycji układ zwiększania mocy silnika, ale także przy pracy na biegu wstecznym.

         W ulepszonej wersji warto również zwrócić uwagę na hydraulikę do podnoszenia dużych ciężarów, która odznacza się wydatkiem oleju do 170 l/min. Maksymalny udźwig tylnego zaczepu hydraulicznego wynosi 10460 kg. W zależności od modelu istnieje możliwość podłączenia siedmiu lub dziewięciu zaworów sterujących.

         Jeśli chodzi o obsługę ciągników z omawianej serii pracę znacznie ułatwia podłokietnik MulticontrollerTM, panel operatora ICP oraz dotykowy monitor AFS Pro 700TM . To za ich sprawą operator decyduje o kluczowych funkcjach ciągnika. Mowa tu np. o wyborze prędkości jazdy.  Wielofunkcyjny podłokietnik pozwala również uruchomić przedni i tylny zaczep, za sprawą, którego można zarządzać sekwencją na uwrociach HMC II.

         Pozostaje jeszcze kwestia komfortu. Operator pracując ciągnikiem z serii PUMA oraz PUMA CVX przebywa w kabinie, skonstruowanej w sposób wygodny i ergonomiczny. Do wyboru jest gama opcji foteli, ale również innego wyposażenia ułatwiającego codzienną pracę.

źródło: Case IHPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)