KFMR Krukowiak na poznańskich targach
Napisane przezdnia  05-02-2016 06:39 05-02-2016 06:39 printer
» Targi » KFMR Krukowiak na poznańskich targach
KFMR Krukowiak na poznańskich targach

KFMR Krukowiak na poznańskich targach

         Firma KFMR Krukowiak również wzięła udział w poznańskich targach Polagra-Premiery 2016. Pod koniec stycznia swoim klientom firma przedstawiła nowości w kategorii maszyn rolniczych.

 


         To co głównie skupiło uwagę wśród nowości prezentowanych przez firmę KFMR Krukowiak to bez wątpienia samobieżny opryskiwacz Herkules, ale także opryskiwacz pochodzący z serii Goliat Plus. Stoisko kujawskiego producenta maszyn rolniczych było również chętnie odwiedzane przez sadowników. Wszystko za sprawą prezentowanego opryskiwacza sadowniczego.

         Stoisko prezentowane podczas targów rolniczych Polagra-Premiery 2016 swoją obecnością zaszczycił Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Jacek Bogucki, a także wielu pracowników instytutów naukowych i technicznych.

         Targi rolnicze to na pewno dobra okazja do zapoznania się ofertą wielu firm i nowościami na nadchodzący sezon. Już niebawem odbędą się kolejne targi organizowane w Kielcach pod nazwą AGROTECH. Uczestniczyć w nich będzie m.in. właśnie firma KFMR Krukowiak, ale także wiele innych znanych i cenionych marek.

źródło: Krukowiak

zdjęcie: KrukowiakPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)