Metal-Fach prezentuje nowości
Napisane przezdnia  05-02-2016 06:03 05-02-2016 06:03 printer
» Targi » Metal-Fach prezentuje nowości
Metal-Fach prezentuje nowości

Metal-Fach prezentuje nowości

         Początek roku to niewątpliwie gorący okres na rynku rolniczym. Producenci przedstawiają wszelkie nowości, a gospodarze przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Stąd mnogość targów rolniczych i wystaw.


         Pod koniec stycznia odbyły się targi rolnicze Polagra-Premiery, w których udział wzięła również firma Metal-Fach. Zaprezentowano tam szeroką gamę produktów z nowościami na nadchodzący sezon.

         Jeśli mowa o maszynach wśród nowości znaleźć można ośmiometrowy agregat, skorupową przyczepę budowlaną 18t T935/3, oraz rozrzutnik Viking 14t N272/1 i 14t N272/2. Produkty te skierowane są głównie do gospodarstw specjalizujących się w określonym segmencie produkcji rolnej.

         Poza tym firma Metal-Fach podczas targów Polagra-Premiery poszczycić się mogła również nowościami takimi jak: prasa Z587 z łańcuchową komorą zwijania w osłonie z tworzywa sztucznego, przyczepa platformowa 1-osiowa T954, a także wozy paszowe, pługi obrotowe i zagonowe, oraz owijarki bel i osprzęty do ładowaczy. Produktu prezentowane przez firmę Metal-Fach spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi.

żródło: Metal-FachPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)