Agro Show Ostróda zbliża się wielkimi krokami
Napisane przezdnia  04-02-2016 06:16 04-02-2016 06:16 printer
» Targi » Agro Show Ostróda zbliża się wielkimi krokami
Agro Show Ostróda zbliża się wielkimi krokami

Agro Show Ostróda zbliża się wielkimi krokami

         Wielkimi krokami zbliża się wystawa rolnicza Mazurskie Agro Show. Już 13 i 14 lutego 2016 roku zwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami na nadchodzący rok. Firmy, które będą prezentować swoje produkty na wystawie pochodzą głównie z regionu północno-wschodniej Polski.


         Wystawa rolnicza Mazurskie Agro Show organizowana jest w Ostródzie, w  województwie Warmińsko-mazurskim, w obiekcie Expo Arena. Zgromadzą się tam dealerzy głównie z regionu północno-wschodniej Polski. W tegorocznej wystawie weźmie udział ponad 100 wystawców. Ponadto zwiększono również powierzchnię wystawową, co niewątpliwie wpłynie na komfort wystawców i zwiedzających.

         Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W roku ubiegłym przedsięwzięcie cieszyło się dużą popularnością, ponieważ zgromadziło blisko 19 tysięcy odwiedzających. Dlatego w tym roku formuła wystawy będzie zbliżona do zeszłorocznej.

         Miesiąc luty to bardzo dobra okazja by odpowiednio przygotować się do sezonu. Dlatego warto odwiedzić wystawę i zapoznać się z nowościami na nadchodzący sezon. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przewidziała dla grup zorganizowanych możliwość zwrotu części kosztów związanych z przyjazdem. Ekspozycje będzie można zobaczyć 13 i 14 lutego 2016 roku od godziny 9:00 do godziny 17:00. Wstęp na teren wystawy jest całkowicie bezpłatny.

         Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)