Testowanie maszyn rolniczych przed zakupem ?
Napisane przezdnia  01-02-2016 07:00 01-02-2016 07:00 printer
Testowanie maszyn rolniczych przed zakupem ?

Testowanie maszyn rolniczych przed zakupem ?

            Zakup maszyn rolniczych to zwykle kosztowna inwestycja. Dotyczy to głównie tych wiekszych maszyn jak ciągniki, czy kombajny. Jednak od jakiegoś czasu producenci oferują możliwość przetestowania maszyny przed jej zakupem.

 


            Jeśli chodzi o ciągniki, czy kombajny, niektórzy z producentów dają możliwość przetestowania maszyny przed jej zakupem. Zwykle w przypadku kilku godzin jest to bezpłatna usługa, jeśli jednak ma być to dłuższy czas, wówczas należy zapłacić za to ustaloną kwotę.

            Bardzo często producenci swoim dealerom dostarczają maszyny w wersji demo, która ma pełnić właśnie rolę testerów. Wówczas jeśli zdecydujemy się na przetestowanie np. ciągnika rolniczego firma bezpłatnie dowozi maszynę i daje kilka godziny, aby sprawdzić jej użyteczność. W zależności od firmy rolnicy niekiedy zobowiązani są do uzupełnienia paliwa w baku.

            Przy dostarczeniu ciągnika, czy też kombajnu w celach ich przetestowania zwykle pojawia się również handlowiec, a niekiedy nawet operator, by wszystko przebiegło bez większych zakłóceń.

            Zakup ciągnika, czy też kombajnu to kosztowna inwestycja, więc jeśli poważnie się nad nią zastanawiamy, warto skorzystać z takiej opcji by sprawdzić użyteczność maszyny w indywidualnych warunkach. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)