Czy jesteś mechanikiem na medal ?
Napisane przezdnia  01-02-2016 06:00 01-02-2016 06:00 printer
» Ciekawostki » Czy jesteś mechanikiem na medal ?
Czy jesteś mechanikiem na medal ?

Czy jesteś mechanikiem na medal ?

         Na dobre rozpoczęła się V edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszego Mechanika Serwisowego Maszyn Rolniczych roku 2016. Plebiscyt organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

 


         Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym z nich zgłoszeni kandydaci będą musieli zmierzyć się z zadaniami dotyczącymi wiedzy teoretycznej. Ich zadanie będzie polegała na rozwiązaniu zadań testowych. Pytania będą dotyczyły podstaw techniki i technologii, pomiarów, diagnostyki i weryfikacji, montażu i demontażu, rynku materiałów części zamiennych, a także organizacji i bhp warsztatów naprawczych itd.

         Drugi etap będzie składał się z finalistów wytypowanych po pierwszym etapie. Jest to etap nieco trudniejszy ponieważ znajdują się w nim konkurencje z zakresu zadań praktycznych.

         Po dwóch etapach jury wyłoni mechanika na medal. Będzie nim osoba wykazująca dużą wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Warto próbować swoich sił, ponieważ zwycięzcy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami w postaci finansowej.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)