Konkursu na bezpieczne gospodarstwo
Napisane przezdnia  25-01-2016 06:02 25-01-2016 06:02 printer
» Wiadomości rolnicze » Konkursu na bezpieczne gospodarstwo
Konkursu na bezpieczne gospodarstwo

Konkursu na bezpieczne gospodarstwo

         Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wraz z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych, a także Państwową Inspekcją Pracy organizują kolejną, IV edycję konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.


         Konkurs skierowany jest do właścicieli zarówno dużych, jak i małych gospodarstw rolnych. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, ale także w Placówkach Terenowych i Oddziałach Regionalnych KRUS. Termin zgłaszania gospodarstw do konkursu ubiega 31 marca 2016 roku.

         Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne ma na celu zapobieganie liczbom wypadków i chorób, na które narażeni są rolnicy w swoich gospodarstwach. Zgłoszone gospodarstwa oceniane są przez profesjonalny audyt na szczeblu regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Zwycięzca konkursu otrzyma wysokiej jakości ciągnik rolniczy, który ufundowany jest przez Prezesa KRUS.

         Podczas dotychczasowych 13 edycji konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne udział wzięło ponad 16 tysięcy gospodarstw indywidualnych. Warto dodać, iż patronat honorowy nad przedsięwzięciem pełnił Prezydent RP.

Źródło: KrusPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 5/5 (100%) (1 ocena)