Seria N - Nowe ciągniki marki Valtra
Napisane przezdnia  21-01-2016 07:03 21-01-2016 07:03 printer
Seria N - Nowe ciągniki marki Valtra

Seria N - Nowe ciągniki marki Valtra

            Nowa Valtra serii N to zdaniem producenta połączenie małego traktora w zakresie prowadzenia z dużą maszyną w zakresie pracy.

 


            Sercem serii N jest czterocylindrowy silnik z technologią SCR, pozwalający uzyskać moc do 185 KM i moment obrotowy do 730 Nm. Ponadto dzięki technologii Sigma Power możliwe jest uzyskanie dodatkowych 20 KM mocy do pracy z WOM i zadań transportowych. Wyposażenie w najpotężniejszy silnik w tej klasie pojazdów, nie wpływa na jego zwrotność. Dzięki temu maszyną można kierować w precyzyjny sposób.

            Ciągnik z serii N wyposażony został w inteligentną technologią. Posługując się przyciskiem ECO, włączając funkcję U-Pilot oraz automatyczną przekładnie Powershift operator sprawi, że ciągnik poprowadzi się niemalże sam. Producent oferuje również w modelach z tej serii System Kontroli Trakcji (ASR). Dzięki temu poślizg kół zostaje zoptymalizowany, a także zwiększa się przyczepność.

            Jeśli chodzi o komfort pracy. W ciągnikach marki Valtra serii N znajdują się szyby o powierzchni 6,5 m2, oświetlenie robocze LED, oraz okno dachowe SkyView. Ponadto kabina posiada pneumatyczne lub mechaniczne zawieszenie, zaś w jej wnętrzu znajduje się ergonomiczny fotel, klimatyzacja, a także inne udogodnienia.

Źródło: ValtraPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)