Materiał siewny z dopłatami
Napisane przezdnia  18-01-2016 06:13 18-01-2016 06:13 printer
» Produkcja zwierzęca » Materiał siewny z dopłatami
Materiał siewny z dopłatami

Materiał siewny z dopłatami

            Agencja Rynku Rolnego informuje, iż od 15 stycznia do 25 czerwca istnieje możliwość uzyskania dopłat na rzecz materiału siewnego, który został zużyty do siewu lub sadzenia. Meteriał siewny jednak musi pochodzić z kategorii elitarny, bądź też kwalifikowany, mający charakter pomocy de minimis.

 


            Agencja Rynku Rolnego poinformowała również o zmianie w przepisach w zakresie udzielania dopłat. Stawki dopłat zostaną ustalone przez Radę Ministrów dopiero po zakończeniu przyjmowania wniosków.  

            Jeśli chodzi o materiał, na który możliwe jest uzyskanie dopłat, są to mieszanki zbożowe, a także pastewne, które w swym składzie posiadają nasiona zaliczające się do kategorii elitarnych albo kwalifikowanych.

            Ponadto istotnym faktem jest to, iż został wprowadzony nowy wzór wniosku o przyznanie dopłat. Wniosek ten można pobrać ze strony internetowej Agencji Rynku Rolnego. Znajduje się on w zakładce w "Warunkach uzyskania dopłat z tytułu żużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie". Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)