Twórca projektu Case IH Optum CVX nagrodzony
Napisane przezdnia  31-12-2015 06:13 31-12-2015 06:13 printer
Twórca projektu Case IH Optum CVX nagrodzony

Twórca projektu Case IH Optum CVX nagrodzony                                            

            Dwayne Jackson, będący głównym twórcą projektu ciągnika Optum, marki Case IH został nagrodzony prestiżowym grandem. Jego nazwisko znalazło się wśród wielu innych prestiżowych osobowości.

 

 

Nazwisko amerykańskiego projektanta zostało wpisane na listę „40 Under 40” magazynu Crain’s Chicago Business. Dwayne Jackson od tego momentu figuruje na liście w jednym rzędzie z wieloma sławnymi laureatami wyróżnionymi w ciągu ostatnich 26 lat.

Nazwisko figurujące na liście „40 Under 40” to niewątpliwie duży zaszczyt. Lista ta ogłaszana jest rokrocznie od roku 1989. W ciągu 26 lat zostało zamieszczone na niej niemal 1000 nazwisk, które wykazywały dobrze zapowiadające się perspektywy.

Amerykański projektant został doceniony za innowacyjne podejście do projektowania, w którym zauważalna jest inspiracja światem współczesnej motoryzacji. O pozycje na liście Dwayne Jackson walczył z 900 kandydatami.


Warto także wspomnieć, iż nowa seria ciągników Optum CVX, będąca dziełem marki Case IH otrzymała tytuł „Maszyny Roku 2016 ” w kategorii L na targach Agritechnica w Hanowerze w listopadzie bieżącego roku.

 

źródło: CASE IHPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)