SAME DEUTZ-FAHR jako SDF
Napisane przezdnia  30-12-2015 06:00 30-12-2015 06:00 printer
» Ciekawostki » SAME DEUTZ-FAHR jako SDF
SAME DEUTZ-FAHR jako SDF

SAME DEUTZ-FAHR jako SDF

            SAME DEUTZ-FAHR podjęła decyzję o zmianie w zakresie nazwy. Dotychczas obowiązująca zmieni się na SDF. Będzie ona obowiązywać na poziomie globalnym.

 

 


            Zmiana nazwy z dotychczasowej SAME DEUTZ-FAHR na SDF to odświeżenie także w zakresie stylistyki, który swym zasięgiem obejmuje logo, oraz linię programową pisma.

            Zdaniem Dyrektora Generalnego SDF Lodovico Bussolati nowa nazwa jest następstwem wynikającym z procesu internacjonalizacji, poszerzenia gamy produktów, jak również wprowadzenia różnorodności pod względem marek, które dotychczas stanowiły element charakterystyczny firmy.

            Ogłoszenie publiczne nowej nazwy miało również wydarzenie towarzyszące. Było nim otwarcie nowej powierzchni wystawowej w Muzeum Historycznym Same poświęconej silnikom. Podczas otwarcia nowej powierzchni wystawowej byli obecni; wiceprezesi SDF Aldo Carozza i Francesco Carozza oraz Dyrektor Zarządzający SDF Lodovico Bussolati. Wystawa ma istotne znaczenie dla firmy, ponieważ została stworzona, jako ukłon w stronę Inż. Francesco Cassaniego, który w towarzystwie brata założył firmę. Silnik to także nieodzowny i niezmiernie ważny element budujący historię firmy.

źródło: SDFPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)