Urząd Morski w Szczecinie i Merlo
Napisane przezdnia  30-12-2015 06:03 30-12-2015 06:03 printer
Urząd Morski w Szczecinie i Merlo

    Urząd Morski w Szczecinie i Merlo

            Urząd Morski w Szczecinie, by móc w pełni wykonywać swoje zadania zdecydował się na zakup dwóch ładowarek obrotowych Merlo Roto R 38.14.

 

 


            Urząd Morski w Szczecinie odpowiedzialny jest m.in. za bezpieczeństwo żeglugi morskiej, za ochronę portów morskich i żeglugi morskiej, a także za budowę, rozbudowę oraz za utrzymanie systemu zabezpieczenia przeciwpożarowego terenów nadmorskich.

            Aby móc w pełni wykonywać swoje zadania, Urząd Morski w Szczecinie zakupił dwie ładowarki obrotowe Merlo Roto R 38.14. Maszyny te będą wykorzystywane do obsługi pływających znaków nawigacyjnych.


            Decyzję w postaci zakupu maszyn marki Merlo, Urząd Morski w Szczecinie podjął z uwagi na jej funkcjonalność. Ładowarka obrotowa Roto R 38.14 jest maszyną, która jest w stanie wykonać wiele różnorodnych zadań. W związku z tym załadunek, a także rozładunek pław jest usprawniony i przyspieszony.

            Warto dodać, iż marka Merlo jest światowym producentem ładowarek teleskopowych. Jest liderem m.in. na rynku niemieckim. Firma nieustannie rozwija się i rocznie inwestuje miliony euro w innowacyjność, sprawy ochrony środowiska, bezpieczeństwo użytkowania, czy też ergonomię. Za to także zdobywa szereg najbardziej prestiżowych wyróżnień w swej branży. 

źródło: MerloPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)