Przetrząsacz Fanex 764-nowy Vicon
Napisane przezdnia  29-12-2015 07:00 29-12-2015 07:00 printer
Przetrząsacz Fanex 764-nowy Vicon

Przetrząsacz Fanex 764-nowy Vicon

            Gama produktów marki Vicon została wzbogacona o nową maszynę, jaką jest zawieszany przetrząsacz Fanex 764.

 


            Nowy, zawieszany przetrząsacz Vicon Fanex 764 to maszyna o szerokości roboczej 7,6 m. Elementem, który zasługuje na omówienie jest niewątpliwie łatwość obsługi. Wszelkie elementy, wyłączając jedynie WOM są w przetrząsaczu bezobsługowe. Producent dzięki temu pozwala operatorowi skoncentrować uwagę na jak najbardziej wydajnej pracy, a także zwiększa jej żywotność.

            Istotnym elementem są osłony bezpieczeństwa, wykonane z aluminium. W wyniku wykorzystania tego tworzywa maszyna odznacza się niską masą, a także wytrzymałością. Co więcej osłony bezpieczeństwa wpływają na całą konstrukcję przetrząsacza, usztywniając ją, w związku, czym minimalizowane są wibracje na maszynie. To z kolei przyczynia się do zmniejszenia naprężeń, a także ograniczenia eksploatacji.

            Nowy przetrząsacz Vicon Fanex 764 dysponuje zmniejszonymi wymiarami transportowymi z wysokością w pozycji parkingowej stanowiącą 3,45 m. Uzyskanie takiej wysokości było możliwe za sprawą zastosowania sprzęgieł palcowych HexaLink w punkcie składania dwóch zewnętrznych karuzel. Jeśli chodzi zaś o resztę przegub, są one wyposażone w połączenie przy pomocy szerokokątnych krzyżaków.

 

Źródło:Vicon

Zdjęcie:ViconPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)