Odnawianie popularnego Usrusa trzydiestki i sześćdziesiątki
Napisane przezdnia  21-12-2015 07:00 21-12-2015 07:00 printer
Odnawianie popularnego Usrusa trzydiestki i sześćdziesiątki

Odnawianie popularnego Usrusa trzydiestki i sześćdziesiątki 

            Popularne modele takie jak Ursus C-330 oraz C-360 to nieodzowny element krajobrazu polskiego rolnictwa. Mimo upływu lat nadal funkcjonują na rodzimych podwórkach i nadal cieszą się dużym zainteresowaniem.

 


            Kultowe modele pochodzące od marki Ursus przez długie lata były cenione przez rolników. Ich niezawodność sprawiło, że niektórzy nadal używają ich do prac w gospodarstwie. Ponadto decydują się nawet na ich odnawianie, by ciągniki służyły jeszcze przez długie lata.

            Za ich odnową przede wszystkim przemawia cena, a także prostota budowy. Wiele napraw rolnik może dokonać samodzielnie w swoim gospodarstwie, wykorzystując przy tym podstawowe narzędzia warsztatowe. Ponadto z dostępnością części zamiennych również nie ma problemu. Ich cena także nie jest zbyt wygórowana. Największy koszt ponosi się w momencie remontu generalnego oraz w przypadku wymiany kabin. Stosunkowo kosztowne jest ponadto nowe ogumienie.

            Kultowe modele są również popularne z racji sentymentu, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Trzydziestki oraz sześćdziesiątki nadal użytkowane są w małych gospodarstwach i świetnie radzą sobie z podstawowymi pracami rolnymi, a zainteresowanie kupnem tych maszyn nie maleje. Obserwując obecną sytuację można pokusić się o stwierdzenie, iż maszyny te nie znikną z polskich podwórek jeszcze przez długi czas. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)