Kramp i Kongskiled nawiązują współpracę
Napisane przezdnia  19-12-2015 20:53 19-12-2015 20:53 printer
» Ciekawostki » Kramp i Kongskiled nawiązują współpracę
Kramp i Kongskiled nawiązują współpracę

Kramp i Kongskiled nawiązują współpracę

            Kramp Group wraz z Kongskiled Industries A/S podpisały umowę, której celem jest nawiązanie współpracy. Umowa dotyczy współpracy i dystrybucji części zamiennych.

 

 


            Zgodnie z umową, którą zawarły Kramp i Kongskiled, firma Kramp Group odpowiedzialna będzie za dystrybucję części roboczych oraz zamiennych duńskiego producenta w Europie, dla importerów, dealerów, jak również klientów. Czas na wykonanie zobowiązań to pierwszy kwartał 2016 roku.

            Porozumienie to ma na celu ułatwienie procesu zamawiania części oryginalnych oraz zamiennych. Importerzy, dealerzy, a także klienci od teraz części marki Kongskiled będą otrzymywali za pośrednictwem firmy Kramp Group za pomocą nocnych dostaw. Na wielu rynkach zamówione przed godziną 18 części trafią do klientów, już następnego dnia rano.

            Okazuje się, że firma Kramp Group, ze względu na szybką dostawę jest doceniana wśród klientów, ponieważ jak twierdzi marka Kongskiled pytają oni stosunkowo często o to czy części mogą być dostarczane właśnie przez tę firmę.

zdjęcie: KrampPrzeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)