Mchale V660-zmiennokomorowa prasa rolująca
Napisane przezdnia  17-12-2015 07:00 17-12-2015 07:00 printer
Mchale V660-zmiennokomorowa prasa rolująca

Mchale V660-zmiennokomorowa prasa rolująca

            Zmiennokomorowa prasa rolująca V660, marki McHale, to maszyna wchodząca w skład serii V6. Wykorzystywana jest do bel okrągłych.

 

 


            Prasa rolująca V660, to maszyna wyposażona w trzy pasy komory prasowania, podwójny napęd, system opuszczania podłogi pod rotorem, noże docinające ( wykonane z hartowanej stali narzędziowej), jak również w system mechanicznego blokowania tylnej klapy.         

            To, co zasługuje na uwagę w prasie to zespół cięcia. Został on stworzony z 15 noży. Cały mechanizm polega na tym, iż w momencie dostania się zbiorów do spiralnego rotora, obracające się podwójne zęby prowadzą materiał przez zespół tnący. Operator ma możliwość podnoszenia i opuszczania noży wprost z kabiny. W momencie podniesienia noży ich wysokość jest utrzymana na poziomie rdzenia rotora, w wyniku, czego maszyna utrzymuje stałą jakość cięcia.

            Jeśli chodzi o podbieracz, jest to dwumetrowe galwanizowane narzędzie. Za sprawą hydraulicznego systemu podnoszenia sprężynowego, istnieje możliwość kontroli jego wysokości. Podbieracz w prasie rolującej V660 pozwala na zbiór nawet stosunkowo krótkiego materiału.

            Warto również wspomnieć o przekładni. Jej lewa strona stanowi napęd walców i pasów w komorze prasy, zaś prawa strona napędza podbieracz oraz zespół tnący. Zastosowanie tego typu systemu zapewnia bezpośredni, a także krótkie ścieżki w przypadku przeniesienia napędu, a także optymalną dystrybucję mocy.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)