POLAGRA-PREMIERY już niebawem !
Napisane przezdnia  17-12-2015 06:13 17-12-2015 06:13 printer
» Ciekawostki » POLAGRA-PREMIERY już niebawem !
POLAGRA-PREMIERY już niebawem !

POLAGRA-PREMIERY już niebawem !

            POLAGRA-PREMIERY to Międzynarodowe Targi Rolnicze, które w swych szeregach gromadzą miłośników nowinek technologicznych. Już w styczniu, bo taki jest termin tego wydarzenia, przez cztery dni, w Poznaniu będzie można ujrzeć mnóstwo nowości na rok 2016.


            Na Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA-PREMIERY zwiedzający będą mieli do dyspozycji 11 nowoczesnych pawilonów. Uczestniczy targów będą mogli zapoznać się ofertą światowych sprzedawców, oferujących również nowości wkraczające na polski rynek. Zaplanowano pokaz kilkuset nowości.

            Po raz pierwszy na zbliżających się targach swą ofertę za pośrednictwem firmy KORBANEK przedstawi marka SKY. Maszyny tej marki są szczególnie atrakcyjne dla rolników, którzy decydują się na działania polegające na uprawie bezorkowej. Debiutantem targów będzie również legendarna, bardzo dobrze każdemu znana marka URSUS.

            Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA_PREMIERY to również prezentacja na polskim rynku, prezentowanych już Hanowerze osiągnięć inżynieryjskich. Będzie to m.in. ciągnik ZETOR by Pininfarina, prasa belująca Z587- łańcuchowa firmy Metal-Fach, ciągniki z nowej serii VALTRA SERII N, prasa firmy Pöttinger, czy też seria ciągników Fendt 1000 Vario.

            Warto również wspomnieć, iż pawilony zajmą także firmy, które specjalizują się w wyposażeniach budynków drobiarskich. Właściciele ferm drobiarskich będą mogli zapoznać się ze skierowaną do nich ofertą prezentującą m.in. klatki, systemy pojenia i karmienia, systemy wentylacyjne i grzewcze, podajniki czy też silosy i dozowniki.

            Poza wszelkimi prezentowanymi nowościami Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to również wydarzenie edukacyjne. Podczas cztero – dniowej imprezy odbędzie się np. XI Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych, Forum Producentów Rolnych, wykład prof. dr hab. inż. Karola Węglarzy na temat energooszczędnych technologii w produkcji zwierzęcej, seminarium na temat produkcji cukru
i uprawy buraka cukrowego w Polsce w perspektywie zmian dotyczących wprowadzenia w 2017 roku minimalnej ceny, cykl wykładów specjalistów z firmy Martin&Jacob dotyczących sektora przyczep i ciągników w Polsce i Europie, a także wiele innych.Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)