Montaż Kuboty w Kutnie
Napisane przezdnia  15-12-2015 07:13 15-12-2015 07:13 printer
» Produkcja zwierzęca » Montaż Kuboty w Kutnie
Montaż Kuboty w Kutnie

  Montaż Kuboty w Kutnie

            Marka Kubota, będąca japońskim producentem ciężkiego sprzętu rolniczego, aby zniwelować koszty transportu ciągników postanowiła stworzyć montownie w Polsce- dokładniej w Kutnie.

 


            Ciągniki, aby dotrzeć wprost od japońskiego producenta do Europy muszą pokonać miesięczną podróż. W trakcie transportu maszyn istotne jest to by na statku zmieściło się jak najwięcej ciągników. Dlatego marka Kubota podjęła decyzję, iż niektóre elementy mogą zostać montowane na miejscu. Do tej pory w Europie zajmowały się tym Niemcy. Teraz będzie to Polska-dokładniej Kutno.

W przedsiębiorstwie Agroma Kutno, bo to jej powierzono to zadanie, montowane będą m.in. koła, obciążniki przednie, lusterka, czy też błotniki. Nad procesem tym sprawować będą piecze pracownicy firmy Kubota.  Producent przypomina również, iż maszyny trafiają do Polski sprawne mechanicznie i kompletne nadwoziowo. Wszelkie najważniejsze podzespoły produkowane są i składane w japońskich fabrykach w celu zachowania jakości ciągników. Montownia w Kutnie ma za zadanie jedynie przygotować maszyny do sprzedaży.

Montowanie niektórych elementów ciągników na miejscu w Europie pozwoli znacznie niwelować koszty ich zakupu przez klientów, ale także skróci czas oczekiwania na maszynę. Zdaniem Marki Kubota Polska jest rynkiem bardzo perspektywicznym, stąd decyzja o przeniesieniu montowni z Niemiec właśnie do nas, do Kutna. Przeczytaj również:
Podziel się tym wpisem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Ranking
Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)